צימרים באמירים             צימר קן לאוהבים             בקתת עץ נסיכת היער             וילה חלום             סוויטה אליי נוף             ספא באמירים      
 

צימר יוקרתי

זמן חלום - צימרים באמירים, מציע לכם חווית נופש גלילית איכותית, בצימר יוקרתי ומיוחד, בחבילת פינוק הכוללת לילה או שניים בצימר יוקרתי, ביחד עם עיסוי מפנק בספא שלנו, ספא חלום באמירים, וארוחה חלבית עשירה המוגשת עד אליכם לצימר בשעה שנוחה לכם.

בבואנו לבחון את המושג צימר יוקרתי, עלינו לברר מהם הקריטריונים שיהפכו צימר רגיל, לצימר איכותי במיוחד,או לצימר יוקרתי. בעידן בו צימרים צומחים כמעט על כל גבעה בגליל, כמו פטריות אחרי הגשם, חשוב לבחון היטב מהם הפרמטרים המבדילים בין הצימרים השונים, ומהם המרכיבים ההופכים צימר כל שהוא, לצימר יוקרתי.
להערכתנו, ולדעת מומחים בתחום, אחד המרכיבים החשובים, והראשון במעלה הוא עיצובו של הצימר. העיקרון המנחה הוא, כי עיצוב המוצר,כל מוצר שהוא, הינו המרכיב הראשון במעלה, בהפיכתו של כל מוצר, ממוצר סטנדרטי, למוצר איכותי ובולט בתחומו.
בתוך עיצוב המוצר נכללים החומרים וטיב החומרים,מהם בנוי אותו מוצר,הפונקציונאליות של המוצר, ביחס לתפקיד אותו עליו למלא, האסטטיקה של המוצר, ותרומתו של המוצר להעלאת רמת ההנאה, של המשתמש, מן המוצר הזה,ביחס למוצרים אחרים הדומים לו מאותו התחום.
צימר יוקרתי, לא נבדל בפרמטרים שקובעים אם הוא ייחשב לצימר איכותי, מכל מוצר אחר. גם צימר, חייב לעמוד בקריטריונים מסויימים, כמו כל מוצר אחר, בכדי שייחשב לצימר איכותי או צימר יוקרתי.זאת נאמר למרות  כי ישנם פרמטרים נוספים, שמייחדים את נושא הצימרים באופן ספציפי, ואשר בהעדרם, לא יוכל צימר כל-שהוא להיחשב לצימר יוקרתי באמת.
אם נתחיל בחומרים מהם בנוי הצימר, הרי שלמרות שינויים כאלה ואחרים שחלו במהלך השנים האחרונות בבחירת החומרים מהם נבנים הצימרים, כמו לדוגמא צימר מערה, שהוא צימר הבנוי מעיסת בטון, או צימרים הבנויים מאבן, עדיין מככבת בראש רשימת הצימריםהמבוקשים, צימר בקתת עץ. אין כבקתת עץ מהודרת, בנויה היטב, ומעוצבת בצורה מיוחדת, המוקפת  בעצי יער, להעלות בלב המבקר את ההרגשה המופלאה הזאת, שרק המילה "צימר" יכולה להכיל. משהו מימי הילדות, מסיפורי האגדות, עולה בתוכנו כאשר אנו פוסעים במשעול מרוצף אבן, בינות לצמחיית יער טבעית, ולפתע נגלית לעינינו בקתת עץ קסומה, חבויה בין העצים. זהו בהחלט הצימר אליו ייחלנו.
עיצובו של הצימר, חייב לקחת בחשבון פרמטר נוסף וחשוב מאין כמוהו, בהפיכתו של צימר כל-שהוא, לצימר יוקרתי. גורם זה הוא הפרטיות. צימר, הממוקם בפינה פרטית, מוקפת בחורש טבעי ושמורת טבע, עם חניה פרטית, וגישה פרטית לגמרי לצימר, בהחלט יכול לתרום נקודות חשובות להפיכתו לצימר יוקרתי.
צימר, בקתת עץ, המציג עיצוב ייחודי ולגמרי לא סטנדרטי, עם צבעוניות חמה ומרגשת, עם מבנה ארכיטקטוני מיוחד ולא שבלוני, עם מרחב גדול בחלל הפנימי ביחד עם פתיחות גדולה בתוך המרחב ,עם תקרת עץ גבוהה ומהודרת, ובנוי בקפידה, מחומרים איכותיים, זהו צימר יוקרתי! כן,  ובצימר יוקרתי, הגודל (שטחו של הצימר) כן קובע!
המרחב הגדול של הצימר יכול להיות מחולק לנישות שונות, בין היתר נישה המעניקה פרטיות בתוך אזור המיטה, ואינטימיות באזור הג'קוזי.
עוד גורם, חשוב ומשפיע על איכותו של הצימר הוא הג'קוזי. וגם כאן, קבעו הלקוחות, כי הגודל כן קובע. הג'קוזי חייב להיות ג'קוזי זוגי, המאפשר לשני בני הזוג להשתכשך ביחד במים. לרוב, רצוי כי הג'קוזי יהיה חלק מן החלל המרכזי של הצימר. הימצאותו של הג'קוזי בתוך נישה משל עצמו,יכולה לתרום לתחושת הפרטיות והאינטימיות של אזור הג'קוזי, ולהעניק לצימר מימד נוסף של איכות. למותר לציין כי אין חוויה מרוממת יותר מאשר להשתכשך במימיו החמימים של הג'קוזי, כאשר מכל עבר, דרך החלונות, נשקפים נופים קסומים. דבר זה מחייב כמובן כי הנישה בה ממוקם הג'קוזי, תהיה מוקפת בחלונות הפונים אל הנוף.
ואם נגענו כבר בנושא החשוב הזה, נציין כבר עתה, כי הצימר היוקרתי, חייב להיות צופה אל נופים קסומים, דרך חלונות הצימר, או מן המרפסות שלו. מרפסת של צימר היא בעלת חשיבות מאין כמוה. בה אפשר לשבת עם רדת הערב, כוס יין ביד, ולצפות בתענוג בשקיעות מרהיבות, או בנוף מרהיב הנשקף מכל עבר.
גם המטבח, משפיע השפעה מכרעת על איכותו של הצימר. המטבח חייב להיות מעוצב וחינני, ומאובזר בכל הדרוש, בכדי לבשל ארוחות קלות בצימר. לא כל האורחים, רוצים להתעסק עם בישול מסובך, במהלך חופשה קצרה בצימר. אך הציוד והאביזרים, נמצאים שם לנוחיותם של אלה, המבקשים להעביר ערב רומנטי בצימר רומנטי, ולהכין לעצמם ארוחה רומנטית לשניים, מבלי לצאת מן הצימר. בנוסף לכך, המטבח בצימר היוקרתי מצויד בקפה ותה מכמה סוגים, בקבוק יין איכותי, מים לשתיה, שוקולדים, פירות, עוגיות, מעדנים, חלב טרי ועוד פינוקים, להנעים את שהותם של המתארחים בצימר, בעת חופשתם.
חדר אמבטיה עם שרותים ומקלחת, נוסף לג'קוזי, חייב להיות מרווח, נקי ומאובזר בנוחיות, בכדי להשלים את התמונה.
כמה אביזרים חשובים, שבלעדיהם הצימר לא יחשב לצימר יוקרתי: טלויזיה (בכבלים) עם זרוע מתכווננת המאפשרת לצפות בה, גם מן המטה. מכשיר D.V.D. , רצוי עם ספריית סרטים צמודה. מערכת שמע איכותית למוסיקת רקע בצימר עם ספרית-דיסקים איכותיים. וכמובן, חשוב מכל, המיטה. מיטה גדולה, זוגית, איכותית, עם מזרן אורטופדי איכותי, לשינה איכותית ונעימה במהלך החופשה – זהו ללא ספק אחד מן המרכיבים החשובים ביותר בצימר היוקרתי. כל המרכיבים הללו, הופכים את הצימר היוקרתי, בהכרח, לצימר רומנטי במלוא מובן המילה. אם כך, צימר יוקרתי, הוא מן הסתם, גם צימר רומנטי!
לבטח תאמרו: "הכל טוב ויפה בתאוריה, אבל היכן ניתן למצוא צימר, שיענה על כל הדרישות הללו ?"
ובכן הגיע הקץ לחיפושכם. ממש כאן, צימרים באמירים, נמצאת בקתת עץ יוקרתית ומיוחדת, העונה על כל הדרישות שנמנו לעיל, ואף יותר מכך. בקתת העץ, הנקראת ולא בכדי "נסיכת היער" נבנתה ועוצבה ע"י אומן, והיא כוללת את כל המרכיבים שנמנו כאן וההופכים אותה לצימר יוקרתי, צימר רומנטי מיוחד במינו, מהשורה הראשונה של צימרים באמירים. אמרנו כי נסיכת היער עונה על כל הנדרש מצימר יוקרתי ואף מעבר לכך, כי אחד המרכיבים הנכללים בצימר יוקרתי, אף שאינם ממש חלק מן הצימר, הוא רמת וטיב השרות של המארחים בצימר, ומגוון השרותים העומדים לרשות האורחים. בזמן חלום, צימרים באמירים, תמצאו שרות ללא דופי, המתבטא ברמת הנקיון של הצימר וסביבתו, ברמת האחזקה וטיפוח הצימר, וברמתם של השרותים הנלוים. אלו הם בין היתר, ארוחות הבוקר העשירות והמיוחדות המוגשות אל הצימר, ומגוון טיפולי ספא ברמה גבוהה ומקצועית, מידיהם האמונות של בעלי המקום,בספא שלנו,  ספא חלום באמרים, שם מוצים לכם עיסויים בכל סגנונות הטיפול הקיימים.
צימר יוקרתי כבר אמרנו ?...
 
כתבות נוספות בזמן חלום מאמרי צימרים באמירים
זמן חלום צימרים באמירים, מציע לכם חופשת ספא מפנקת בצפון, בצימרים מומלצים, צימרים עם ספא באמיריםבניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן