צימר באמירים

זמו חלום – צימר באמירים

 
צימר באמירים, הוא ללא ספק תופעה מיוחדת בתוך נוף התיירות הכפרית בגליל, ולא רק בזכות הנוף… כי צריך להבין שחווית הארוח בצימר, לא מתחילה ולבטח לא נגמרת רק בצימר. הצימר שבו אתם מתארחים, הוא נקודת המפגש שלכם עם הטבע והנוף המופלאים של הגליל, עם פסיפס אנושי מעניין ועשיר המאכלס את הגליל, עם אפשרויות בילוי ופינוק ייחודיות, ואטרקציות תיירותיות מגוונות… אך בעיקר, שהות בצימר באמירים, היא מפגש שלכם עם עצמכם…כאן יבואו לידי ביטוי האיכויות השונות המרכיבות את החופשה שלכם, החל מן המארחים, הנוף, האויר, השרותים הנלוים לצימר וכמובן, איכותו,יופיו ועיצובו של הצימר שלכם. "זמן חלום" – צימרים באמירים, מציע לכם חופשה חלומית מיוחדת במינה בצימר באמירים. הצימר שלכם, צימר באמירים, עונה על כל הדרישות שלכם, והצימרים של זמן חלום, צימרים באמירים, נבנו מתוך מחשבה רבה, בכדי שיענו לצרכים השונים של לקוחות בעלי צרכים שונים.
אם אתם מחפשים צימר באמירים שהוא צימר איכותי ויוקרתי, בקתת עץ מעוצבת ומיוחדת, המתאפיינת בפרטיות מירבית, עיצוב מדהים ואבזור יוקרתי, הגעתם למחוז חפצכם. "נסיכת היער" , בקתת עץ יוקרתית, תענה על דרישותיכם.
אם אתם מעדיפים צימר בעל נופך גלילי-כפרי, המשקיף אלי נוף מדהים ומיוחד – אל תטרחו לחפש עוד. הגעתם אל צימר באמירים העונה על בקשתכם. צימר "סוויטה אלי-נוף" הוא בדיוק הצימר שלכם. צימר זה עוצב בסגנון כפרי אוטנטי, גדול ומרווח, עם סלון ענק המשקיף אל נופים גליליים מרהיבים הן מן הצימר והן מן הגינה והמרפסת הצמודים. לכן זהו צימר באמירים המצדיק לגמרי את שמו, "סוויטה אלי נוף" …
ואם אתם בעלי תקציב קצת צנוע יותר, ומבקשים עדיין להתבשם בחווית האירוח הכפרית המיוחדת לזמן חלום, צימרים באמירים, ללא כל ספק "קן לאוהבים" הוא צימר באמירים, הצימר בעבורכם. גם כאן, אופיו של הצימר הזה מובע בדיוק על-ידי שמו. זהו צימר רומנטי, מעוצב בחינניות כפרית, מצויוד בכל הדרוש בכדי להעביר חופשה רומנטית באמירים, ומשקיף אל עבר נוף גלילי משכר חושים…
לבסוף, בזמן חלום, צימרים באמירים, חשבנו גם על משפחות המבקשות להנות מחופשה משפחתית בגליל. עבורם בנינו את "וילה חלום" צימר באמירים המיועד למשפחות. זהו צימר בעל שני חדרי שינה נפרדים, כל חדר עם ג'קוזי, מקלחת ושרותים צמודים בנפרד, דבר המעניק פרטיות מלאה גם להורים וגם לילדים ומרחב גדול לכולם. זהו צימר באמירים מושלם לארוח משפחות בעונת הקיץ, בחגים וסתם בכל עת שתמצאו לנכון.

זמן חלום – צימרים באמירים
נסיכת היער – בקתת עץ באמירים
קן לאוהבים – צימר באמירים
וילה חלום – צימר למשפחות באמירים

להמשך השיחה בווטסאפ
1
נשמח לעזור
זמן חלום - צימרים וספא באמירים
היי ,
יש לך שאלה?
אשמח לעזור לך באופן אישי
דילוג לתוכן