צימרים בצפון

זמן חלום, צימרים באמירים, צימרים בצפון.

צימרים בצפון – מזה שנים אחדות, הולכת ומתעצמת תופעה חדשה בתרבות הפנאי הישראלית. אט אט, מבלי שנשים לב, מאמץ לו הנופש הישראלי צימרים בצפון כאפשרות המועדפת על ידו לחופשה רומנטית או חופשה משפחתית. צימרים בצפון, כתופעה בתרבות הפנאי הישראלית, הגם שלמראית עין נתפשים כתופעה חדשה, הם למעשה תופעה עם הסטוריה ארוכת שנים. הצימרים הראשונים הוקמו למעשה עוד לפני כעשרים שנים, במושב אמירים. בזמנו, נקראו הצימרים הראשונים בקתות ארוח, או בקתות נופש.

הם הוקמו על-ידי תושבי אמירים בעדודם ובתמיכתם של הסוכנות היהודית ומשרד התיירות, כאפשרות חלופית לפרנסה, במקום אפשרויות חקלאיות שעמדו בזמנו על הפרק, כמו לולים או מטעים.הצפון הירוק, השונה כל-כך ומיוחד כל-כך בנוף ארצנו, היה מראש מקום מועדף להקמת הצימרים הראשונים, ונשאר כזה עד עצם היום הזה.

צימרים בצפון, לבד מהיותם מקומות ארוח לזוגות או למשפחות ברמה גבוהה, נטועים בנוף ובסביבה מיוחדת ויפה, הן מבחינה אקלמית והן מבחינת אוצרות הטבע התיירותיים המקיפים אותם. גורמים אלו, הופכים את צימרים בצפון למושכים כל כך לקהל הנופשים הגדול, הפוקד את חבל הארץ המדהים הזה, שבוע אחר שבוע, שנה אחרי שנה. כך הפך הצפון, למוקד עליה לרגל לנופשים, המגיעם לכאן לטעום למשך פרק זמן קצר או ארוך, מן הירוק- הירוק הזה, מן הנופים הנפלאים ומן האויר הצלול והנקי, המאפיין כל-כל את חבל הארץ הזה. לא רק צימרים בצפון לבדם, מהווים מקור משיכה לנופשים הרבים הפוקדים את הצפון: במשך השנים, התפתחה מסביב לצימרים, תעשיה משלימה עניפה ומגוונת של אטרקציות תיירותיות, ההופכות את חווית השהות בצימרים, צימרים בצפון, לשלמה יותר ומעניינת יותר.

בין היתר, ניתן למנות בין שאר האטרקציות המשלימות צימרים בצפון, מסעדות ממגוון קולינארי רחב ומגוון ביותר, מרכזי ספא וטיפולים הוליסטיים, טיולים בטבע ברגל או ברכבי שטח, ספורט אתגרי, ועוד. כך, בתוך תקופה קצרה יחסית, מיקם את עצמו הצפון הירוק, כיעד תיירותי מועדף על קהלים גדולים ומגוונים של נופשים, הבאים להנות בצימרים, צימרים בצפון, אך גם להעשיר את חופשתם בשפע האטרקציות התיירותיות המוצעות להם כאן, המאפשרות להם להפוך חופשה רגילה, לחווית נופש מיוחדת במינה, צימרים באמירים, זמן חלום.

להתראות בזמן חלום, צימרים עם ספא באמירים

להמשך השיחה בווטסאפ
1
נשמח לעזור
זמן חלום - צימרים וספא באמירים
היי ,
יש לך שאלה?
אשמח לעזור לך באופן אישי
דילוג לתוכן