צימרים באמירים             צימר קן לאוהבים             בקתת עץ נסיכת היער             וילה חלום             סוויטה אליי נוף             ספא באמירים      
 

טיפול חלומות

הטיפול משלב עיסוי משולב עם שמנים ארומטיים, ביחד עם טיפול פנים יופי עם מוצרים של חברת ג'רנטיק.

טיפול זה הינו יחודי לספא חלום באמירים, להנאתם של אורחי צימרים באמירים או לאורחים המגיעים ל יום פינוק בספא חלום באמירים.
 
בחלק הראשון של העיסוי הזה, מקבל המטופל עיסוי משולב, המשלב בתוכו מספר טכניקות, כמו - עיסוי ענוג (עיסוי הוליסטי) עם שמנים ארומטיים, עיסוי שוודי, טיפול שיאצו, טווינא, ורפלקסולוגיה. המטפל משלב עבודה על השרירים ולחיצות בנקודות אנרגיה לאורך הגוף ובכף הרגל. המטפל משתמש בתנועות שונות של עיסוי, מתיחות, לחיצות ומניפולציות.
העיסוי המשולב, חודר עמוק ועוזר בשחרור ממתח בשרירים, ותורם לזרימה של הצ'י (אנרגיה) בתעלות האנרגיה בגוף. העיסוי מרפה ומרגיע, ויוצר תחושה של רוגע, שלווה, התחדשות ורעננות.
 
חלקו השני של טיפול חלומות, הוא טיפול פנים יופי של ג'רנטיק + עיסוי קרקפת.  טיפול זה הינו טיפול ייחודי, המשלב ניקוי פנים עם ג'ל ניקוי מרין העושה פילינג עדין לפנים, חלב פנים ומי פנים, מסכה ייחודית הנספגת בעור ומזינה אותו, ומסכה לפנים מחומרים טבעיים.
הטיפול מניב תוצאה נהדרת ומראה מרענן, נפלא וזוהר לפנים.

משך הטיפול - שעה וחצי
 
טיפולים נוספים ספא חלום באמירים
 
זמן חלום צימרים באמירים, מציע חופשת ספא מפנקת, המשלבת צימרים עם ספא, בצימרים זמן חלום באמירים. צימרים זמן חלום הם  צימרים מומלצים באמירים. אורחים שכבר היו כאן ונהנו מחופשה מיוחדת, ממליצים על צימרים באמירים
ועל ספא חלום, ספא באמירים

 
בניית אתרים עם מערכת ניהול תוכן