חבילת פינוק

חבילת פינוק, לילה אחד באמצע השבוע

צימר רומנטי – עם חלוקי רחצה, מגבות, מלחי-אמבט, קצף-אמבט, נרות וקטורת. במטבח המאובזר, יחכו לכם תה וקפה מכמה סוגים, בקבוק יין, שוקולדים, פירות, חלב ומים צוננים במקרר. הצימר עומד לרשותכם מהשעה 14.00 ביום ההגעה ועד השעה 12.00 ביום העזיבה.

טיפולי ספא – עיסוי מקצועי ומפנק של שעה שלמה, לשניכם בעת ובעונה אחת, בספא חלום, ספא באמירים, אפשרות בחירה בין סגנונות עיסוי שונים: עיסוי שיאצו, זן-שיאצו, טווינה, עיסוי הוליסטי בשמנים ארומטיים, עיסוי משולב, מסאג' שבדי. ( ניתן לשדרג את החבילה, לעיסויים מיוחדים של שעה וחצי, כגון עיסוי באבנים חמות, עיסוי איורוודי, עיסוי ענוג או עיסוי חלומות, טיפולי פנים ג'רנטיק, טיפולי גוף ג'רנטיק, בתוספת תשלום- פרטים בהמשך הדף)

ארוחת בוקר חלבית עשירה, מוגשת אל הצימר בשעה הנוחה לכם, בבוקר למחרת. הארוחה כוללת: סלט ירקות עשיר, חתוך טרי במקום, מבחר סלטים פיקנטיים מתאבנים, חביתת-ירק עם עשבי תיבול, פלטה של מבחר גבינות מיוחדות, לחם-מחמצת כפרי מיוחד, חמאה, זיתים , ריבות תוצרת בית, קנקן לימונדה טבעית-טריה.

מתנה למזמינים חבילת ספא – שימוש פרטי במתקני הספא, במתחם הספא ג'קוזי ענק, סאונה יבשה, חמאם טורקי, בריכה, פינות מנוחה עם שתייה וכיבוד קל ומרפסת מקורה הפונה לנוף.
מתנה נוספת למזמינים חבילה זו – כרטיס כניסה זוגי לחוף הרחצה בכנרת בורה בורה

חבילת פינוק

 • חבילת פינוק לילה אחד אמצע השבוע צימר "קן-לאוהבים" – הזמן עכשיו במבצע! – 1460 ש"ח
 • חבילת פינוק לילה אחד אמצע השבוע צימר "סוויטה אלי-נוף" הזמן עכשיו במבצע! – 1660 ש"ח
 • חבילת פינוק לילה אחד אמצע השבוע בבקתת עץ "נסיכת היער" הזמן עכשיו במבצע! 1560 ש"ח

המחיר לאמצע שבוע בלבד א' – ד' לא כולל יולי אוגוסט חופשות וחגים !!!

חבילת פינוק שני לילות באמצע השבוע

כל מה שכלול בחבילת פינוק לילה אחד באמצע השבוע. בנוסף – לינה ללילה נוסף בצימר, עם ארוחת בוקר עשירה המוגשת לצימר בשעה הנוחה לכם, גם בבוקר השני.
מחירי חבילת הפינוק לשני לילות באמצע השבוע:

 • חבילת פינוק שני לילות אמצע השבוע, צימר "קן-לאוהבים" – הזמן עכשיו במבצע! 2110 ש"ח
 • חבילת פינוק שני לילות אמצע השבוע, צימר "סוויטה אלי-נוף" – הזמן עכשיו במבצע! 2510 ש"ח
 • חבילת פינוק שני לילות אמצע השבוע, בקתת עץ "נסיכת היער" –הזמן עכשיו במבצע! 2310 ש"ח

חבילת פינוק יום – "יום-כייף"

(רק באמצע השבוע ראשון עד רביעי – תקף ביולי אוגוסט וחגים)

 

צימר רומנטי, עם חלוקי רחצה, מגבות, מלחי-אמבט, קצף-אמבט, נרות וקטורת. במטבח המאובזר, יחכו לכם תה וקפה מכמה סוגים, בקבוק יין, שוקולדים, פירות, חלב ומים צוננים במקרר. הצימר עומד לרשותכם משעות הבוקר, למשך כל היום.

טיפולי ספא – עיסוי מקצועי ומפנק של שעה שלמה, לשניכם בעת ובעונה אחת, בספא חלום, ספא באמירים, אפשרות בחירה בין סגנונות עיסוי שונים: עיסוי שיאצו, זן-שיאצו, טווינה, עיסוי הוליסטי בשמנים ארומטיים, עיסוי משולב, מסאג' שבדי. ( ניתן לשדרג את החבילה, לעיסויים מיוחדים של שעה וחצי, כגון עיסוי באבנים חמות, עיסוי איורוודי, עיסוי ענוג או עיסוי חלומות, טיפולי פנים ג'רנטיק, טיפולי גוף ג'רנטיק, בתוספת תשלום- פרטים בטלפון)

ארוחת בראנץ' חלבית עשירה, מוגשת אל הצימר בשעה הנוחה לכם. הארוחה כוללת: סלט ירקות עשיר, חתוך טרי במקום, מבחר סלטים פיקנטיים מתאבנים, חביתת-ירק עם עשבי תיבול, פלטה של מבחר גבינות מיוחדות, לחם-מחמצת כפרי מיוחד, חמאה, זיתים , ריבות תוצרת בית, קנקן לימונדה טבעית-טריה.

מתנה למזמינים חבילת ספא – שימוש פרטי במתקני הספא, במתחם הספא ג'קוזי ענק, סאונה יבשה, חמאם טורקי, בריכה, פינות מנוחה עם שתייה וכיבוד קל ומרפסת מקורה הפונה לנוף.
מתנה נוספת למזמינים חבילה זו – כרטיס כניסה זוגי לחוף הרחצה בכנרת בורה בורה

מחיר יום כיף:

 • יום-כיף באמצע השבוע בצימר "קן-לאוהבים" – עכשיו במבצע 1460 ₪
 • יום-כיף באמצע השבוע בצימר "סוויטה אלי-נוף" – עכשיו במבצע 1660 ₪
 • יום-כיף באמצע השבוע בקתת עץ "נסיכת היער" – עכשיו במבצע 1560 ₪

חבילת פינוק סוף-שבוע (מינימום שתי לילות בסופ"ש)

 
צימר רומנטי – עם חלוקי רחצה, מגבות, מלחי-אמבט, קצף-אמבט, נרות וקטורת. במטבח המאובזר, יחכו לכם תה וקפה מכמה סוגים, בקבוק יין, שוקולדים, פירות, חלב ומים צוננים במקרר. הצימר עומד לרשותכם מהשעה 14.00 ביום ההגעה, ועד השעה 13.00 ביום העזיבה.

טיפולי ספא – עיסוי מקצועי ומפנק של שעה לשניכם בעת ובעונה אחת, בספא חלום, ספא באמירים, אפשרות בחירה בין כל סגנונות העיסוי השונים: עיסוי שיאצו, עיסוי הוליסטי בשמנים ארומטיים, עיסוי משולב, עיסוי שבדי, עיסוי באבנים חמות.

ארוחת בוקר חלבית עשירה, מוגשת אל הצימר בשעה הנוחה לכם, בשני הבקרים בהם אתם מתארחים בזמן-חלום. הארוחה כוללת: סלט ירקות עשיר, חתוך טרי במקום, מבחר סלטים פיקנטיים מתאבנים, חביתת-ירק עם עשבי תיבול, פלטה של מבחר גבינות מיוחדות, לחם-מחמצת כפרי מיוחד, חמאה, זיתים , ריבות תוצרת בית, קנקן לימונדה טבעית-טריה, סחוטה במקום.

מתנה למזמינים חבילת ספא – שימוש פרטי במתקני הספא, במתחם הספא ג'קוזי ענק, סאונה יבשה, חמאם טורקי, בריכה, פינות מנוחה עם שתייה וכיבוד קל ומרפסת מקורה הפונה לנוף.

מחירי חבילת הפינוק:

 • חבילת פינוק סופ"ש בצימר "קן לאוהבים" – עכשיו במבצע – 2630 ₪
 • חבילת פינוק סופ"ש בצימר "סוויטה אלי-נוף" – עכשיו במבצע – 3030 ₪
 • חבילת פינוק סופ"ש בקתת עץ "נסיכת היער" – עכשיו במבצע 2830 ₪

אנא, התעדכנו באתר בנוגע למבצעים והנחות המתפרסמים מידי פעם, בדף המבצעים

מחירי אמצע השבוע, אינם תקפים בחגים או בחופשת הקיץ . זמן חלום באמירים

 

חבילת פינוק, מצאה את שמה לא בכדי. "חבילה"- כי היא כורכת בתוכה באריזה אחת, כמה מרכיבים חשובים, שהופכים את החופשה בצימר לאירוע מיוחד ומרגש. ו-"פינוק" משום שהמרכיבים השונים ב"חבילה" נבחרו באופן מיוחד למטרה אחת בלבד: לפנק אתכם, אורחי הצימר. מכאן השם "חבילת-פינוק", והוא ללא ספק שם הולם לאפשרות הנופש הזאת. לרוב, מתאימה חבילת הפינוק, לזוגות החוגגים ימי-הולדת, ימי-נישואין, חגים, חופשים מהעבודה וכו'. אך חבילת פינוק מתאימה גם לאלה אשר ללא כל סיבה מיוחדת, מבקשים לעצמם פסק –זמן, ולו רק ליום אחד או ליומיים, מן המרוץ המתיש של חיי היום-יום. אם נוסיף לכך, כי בדרך כלל, חבילת פינוק מגיעה במחיר מיוחד, הזול משמעותית מסך כל החלקים המרכיבים את חבילת הפינוק, הרי שמובן כי יש לפנינו עסקה משתלמת, גם בהיבט הכלכלי.

חשוב לציין, כי ישנה חשיבות רבה לאיכותם של המרכיבים השונים ב- חבילת פינוק, כדי להבטיח את ה-"פינוק" שכן במקרה הזה, אין ספק כי "פינוק" הולך יד-ביד עם איכות.

זמן חלום צימרים וספא באמירים, היו בין הראשונים שהציעו את האופציה הזו לאורחיהם, בגלל היכולת של בעלי הבית להבטיח לאורחיהם, את האיכות הגבוהה ביותר, למרכיביה השונים של חבילת הפינוק, ועל כן להבטיח שווה-ערך מצוין, למחיר חבילת פינוק.

חבילת פינוק, מתחילה ללא ספק בצימר. זמן חלום, צימרים וספא באמירים, מציעה לאורחיה מגוון צימרים ברמות שונות, אך כולם מאובזרים ומטופחים לעילא ועל כן מעניקים לאורחי הצימרים, את החוויה המיוחדת במינה, חווית החופשה הכפרית. זמן-חלום, ממוקם באמירים, שהיא הפנינה הירוקה בלב הגליל. אמירים, עם אקלים מיוחד בכל עונות השנה, ממוקמת אסטרטגית בלב הגליל, במרחק נסיעה קצר לשפע של אטרקציות תיירותיות בגליל. כמו-כן, בשל גובהה הרב מעל פני הים, נתברכה אמירים באויר צח ונקי ובנופים מרהיבי –עין הנשקפים מכל פינה ביישוב, ומכל הצימרים בזמן חלום.

כל הצימרים בזמן-חלום, מאובזרים בג'קוזי זוגי, מטבחון מאובזר, מרפסות הפונות אל הנוף, טלויזיה בכבלים, מערכת D.V.D עם מבחר סרטים לצפייה, מערכת שמע סטריאופונית, עם מבחר דיסקים למוסיקת רקע, ומרכז אינפורמציה הכולל שוברי הנחה, מפות והמלצות, לשפע האטרקציות באמירים ובסביבה.

נדבך חשוב נוסף, בחבילת פינוק הוא ללא ספק טיפולי ספא. ליהי ושמואל, בעלי המקום, מטפלים מוסמכים בעלי נסיון עשיר בכל סגנונות העיסוי, מטפלים בעצמם באורחי זמן חלום. למותר לציין, כי איכות העיסויים והמגוון הרחב של סגנונות העיסוי, הופכים את חווית העיסוי בזמן חלום, למיוחדת במינה, ותורמים נדבך חשוב ואיכותי לחבילת פינוק.

המימד החשוב הנוסף, ב חבילת פינוק, הוא האוכל. גם אורחי הצימרים ולבטח אורחי חבילת הפינוק, צועדים על קיבתם. עם עבר עשיר בתחום המסעדנות, מביאים בני הזוג, שפע מטעמים בניחוח גלילי, מוכנים בקפדנות ובאהבה, ומוגשים עד לצימר, לאורחי חבילת הפינוק בזמן חלום, בשעה שנוחה להם.

והמימד האחרון, אך אולי החשוב מכולם, בהצלחתה של חבילת פינוק, ובהפיכתו של היום המיוחד הזה למפנק ומוצלח באופן מיוחד, הוא ללא ספק איכות ורמת השרות. למן הרגע הראשון, בו תפגשו עמם בטלפון, ועד לרגע בו תעזבו את המקום המיוחד הזה עם חיוך גדול וטעם של עוד, ילוו אתכם המארחים שלכם בחיוך, בעצה טובה, באוזן קשבת לכל בקשה ויעשו הכל בכדי לקיים את "אמנת השרות" עליה הם חתומים, ובכך להבטיח את ההנאה המושלמת שלכם מחבילת הפינוק שלכם.

להתראות בזמן חלום צימרים באמירים

חבילות פינוק בזמן חלום

יום פינוק – צימר עם ספא

זמן חלום צימרים וספא באמירים, מציעים לכם יום פינוק אמיתי, שילוב מנצח של צימר מפנק ורומנטי, ביחד עם טיפולי ספא בספא בוטיק מדהים, הנמצא מרחק

קרא עוד »

חבילת פינוק סוף שבוע

זמן חלום – צימרים וספא באמירים, מציעים לכם חבית פינוק מענגת, לסופ"ש מושלם באמירים:צימר רומנטי 2 לילות בצימר ומצויד בחלוקי רחצה, מגבות, מלחי-אמבט, קצף-אמבט, נרות

קרא עוד »

חבילת פינוק הכל כלול

לא רק בטורקיה, הכל כלול… רוצים לצאת לשבוע, נופש מפנק, הכל כלול?כאן באמירים בצימרים וספא זמן חלום אנו מציעים לכם חבילת נופש ופינוק ייחודית הכוללת

קרא עוד »

חבילת חמאם מלכותי

חבילה מפנקת בזמן חלום, צימרים עם ספא באמירים, המציעה חמאם טורקי אוטנתי ביחד עם צימר רומנטי מפנק החבילה כוללת: לינה בצימר קן לאוהבים באמצע השבוע

קרא עוד »
מועדון הלקוחות 🙂

אנו שמחים להזמינך להצטרף למועדון החברים של זמן חלום וספא חלום באמירים. ההרגשה של להיות "אורח מועדף", התחושה הנעימה של להיות מכובד ורצוי, והפינוקים שיש רק לך ואין לאחרים.

אורחים ממליצים על זמן חלום
הוסף חוות דעת 🙂
תאריך אירוח:
להמשך השיחה בווטסאפ
1
נשמח לעזור
זמן חלום - צימרים וספא באמירים
היי ,
יש לך שאלה?
אשמח לעזור לך באופן אישי
דילוג לתוכן