וילות נופש באמירים

לא מזמן, סיפר לי חבר על חוויה מיוחדת שהייתה לו ולמשפחתו בזמן חופשתם האחרונה בגליל. "חברים וקרובי משפחה מצד אשתי" כך סיפר לי ידידי, התקשרו וביקשו לברר אם נהיה מעוניינים לצאת לחופשה משותפת בגליל של שתי המשפחות, באחד מסופי השבוע הקרובים. כמובן שהרעיון מצא חן בעינינו מיד, היינו זקוקים לחופשה מרעננת, וחופשה משפחתית, עם כל הילדים, נראתה רעיון מצוין. נותר רק למצוא מקום טוב שבו שתי המשפחות יוכלו להיות בכיף ביחד.

אשתי שתחיה, באה עם רעיון: "אולי נחפש וילות נופש לחופשה המשותפת" אמרה אשתי. ואני שאלתי "מאיפה שמעת על וילות נופש?" ובכן מסתבר שחברים שלה מהעבודה סיפרו לה על חופשה משפחתית שהיתה להם, לפני זמן מה, אליה יצאו עם ההורים שלהם.

הם שכרו וילה משפחתית גדולה ומרווחת באחד מן היישובים בגליל והבחירה הסתברה בדיעבד כמוצלחת מאוד. הם חזרו מלאי חוויות מן החופשה המשפחתית, וכך שמעה אשתי על האפשרות ש/ל בילוי חופשה משפחתית מהנה בוילת נופש בגליל.

ללא דיחוי, התיישבנו מול המחשב והתחלנו לחפש יחידת נופש שיכולה להכיל את שתי המשפחות גם יחד, בנוחות וברווחה. למרבה ההפתעה, ההיצע היה גדול והאפשרויות רבות. מיד כשהקשנו וילות נופש בגוגל, צצו ועלו אתרים רבים המציעים וילות נופש לאירוח משפחתי שכזה. חלקן גדולות, אולי אפילו גדולות מידי וחלקן קטנות יותר, מתאימות בדיוק לצרכים שלנו. בין היתר ראינו באתרים השונים וילה למשפחה באמירים, וילת נופש בשאר ישוב, וילה לקבוצות בראש פינה ועוד.

מאחר ורצינו מקום שיהיה מרכזי בגליל וקרוב לאתרי הבילוי ולשמורות הטבע בגליל, בחרנו בסופו של דבר וילה למשפחות באמירים. "בקוצר רוח חיכינו לסופ"ש בו היינו אמורים לצאת לחופשה" כך המשיך וסיפר לי חברי. ואכן, הסופ"ש המיוחל אכן הגיע ושתי המשפחות יצאו לחופשה משותפת בכפר הנופש אמירים שבגליל.

"מה אני אספר לך" המשיך חברי לספר בהתלהבות, "חבל על הזמן איזה כיף היה לנו. המקום נהדר, נופים מרהיבים, אויר צח וטהור, שקט ושלווה, ונמצא קרוב לכל האטרקציות בגליל.

יצאנו למסלול משפחתי מהנה בשמורת נחל עמוד הקרובה, ויום למחרת יצאנו לרכב על טרקטורונים, אכלנו טוב במסעדה צמחונית באמירים והיה ממש כיף.

הכי חשוב, השהות בוילת הנופש, נתן לנו אפשרות נהדרת לגיבוש משפחתי שסביר להניח שלא היה מתאפשר בשום קונסטלציה אחרת. פשוט רעיון מושלם, והכל הודות לאשתי היקרה שתחיה!" כך סיים ידידי היקר את סיפורו וחיוך גדול של שביעות רצון מרוח על פניו.

הרעיון כבר נשתל לי בראש: בפעם הבאה שאני יוצא לחופשה משפחתית, גם אני אחפש לי וילת נופש בגליל !

להמשך השיחה בווטסאפ
1
נשמח לעזור
זמן חלום - צימרים וספא באמירים
היי ,
יש לך שאלה?
אשמח לעזור לך באופן אישי
דילוג לתוכן