וילה באמירים – צימר באמירים – צימר למשפחות

וילה חלום, הוא צימר באמירים, צימר למשפחות, אשר תוכנן ועוצב במיוחד בכדי לארח משפחות או זוגות של חברים. וילה חלום, כשמה כן היא, היא וילה באמירים היכולה להכיל בנוחיות מירבית משפחה גדולה עם עד חמישה ילדים, או שני זוגות מאותה משפחה עם שלושה ילדים, או זוג הורים עם שלושה ילדים המבקשים לארח אתם את הסבא והסבתא לחופשה בלתי נשכחת באמירים. בוילה תמצאו שני חדרי שינה, עם ג'קוזי + שרותים ומקלחת צמודים לכל חדר בנפרד. דבר זה מעניק פרטיות מלאה בין החדרים.

אם המתארחים בוילה באמירים הם משפחה של זוג הורים ביחד עם 2-5 ילדים, הרי שלהורים יהיה חדר שינה מבודד משל עצמם וגם לילדים בדיוק אותו הדבר. דבר זה מאפשר להורים להנות מפרטיות במהלך החופשה ולילדים להרגיש כי יש להם ממלכה משל עצמם. אם בוילה מתארחים שני זוגות של חברים או קרובי משפחה ביחד עם הילדים, הרי שלשני הזוגות יש חדר שינה משל עצמם והילדים יוכלו לישון בסלון המרווח, בו יש אפשרות להלין שלושה ילדים. דבר זה הופך את וילה חלום – וילה באמירים, לאתר מועדף לאלה המחפשים צימר באמירים היכול להתאים למשפחה גדולה, דבר ההופך את הצימר הזה לצימר ייחודי מבין צימרים באמירים.

וילה באמירים היא צימר באמירים המציע פתרון מוצלח מאין כמוהו במיוחד בעונת החופש הגדול בקיץ ושאר החופשים בחגי ישראל.

כמובן שוילה חלום – וילה באמירים, מתאימה גם למשפחות החוגגות ארוע משפחתי מיוחד כמו יום נישואין להורים, יום הולדת לאחד מבני המשפחה, או כל ארוע משפחתי אחר.

להמשך השיחה בווטסאפ
1
נשמח לעזור
זמן חלום - צימרים וספא באמירים
היי ,
יש לך שאלה?
אשמח לעזור לך באופן אישי
דילוג לתוכן