אטרקציות לילדים בצפון

משפחות המגיעות להתארח בצימרים באמירים, ומבקשות להתבשם מעט מיופיו של הגליל, מבקשות לדעת האם האזור יכול להציע להם גם אטרקציות לילדים, שכן חופשה משפחתית חייבת לכלול גם פעילויות לילדים, שכן הילדים מחכים כל השנה לחופשה המשפחתית וכמהים לצאת לשטח לחקור ולהנות משפע של אטרקציות לילדים שהגליל מציע לאורחים הרבים הפוקדים אותו. בין האטרקציות הרבות המצפות לילדים ולמשפחותיהם המתארחות בצפון, ניתן לציין כמה מהבולטים ביותר:
טיולים רגליים בטבע – שפע של מסלולי טיול מרתקים בשמורות הטבע או במסלולי טיול מסומנים הפזורים ברחבי הגליל. המסלולים נעים בין מסלולים קשים ומאתגרים לבין מסלולים קלים ונוחים יותר לכל המשפחה. מכל מקום טיול רגלי בטבע הוא אופציה נהדרת וזולה להכיר את הגליל מקרוב. שיט על נהר הירדן – קיאקים, סירות גומי משפחתיות, ועוד הן רק חלק מהאטרקציות המוצעות לאורחי הגליל על נהר הירדן. שייט קיאקים או סירות על הירדן היא הזדמנות נפלאה לברוח מעט מחום הקיץ הלוהט ולהשתכשך במים הצוננים תוך כדי חווה מגבשת ומרעננת לכל המשפחה.
טיולי טרקטורונים – שוב אטרקציה נהדרת  למשפחות, טיולי הטרקטורונים מציעים מגוון רחב של מסלולים היכולים להתאים לכל המשפחה. דרך אחרת ומיוחדת להחשף לנופי הגליל המקסימים.
טיולי ג'יפים – חוויה לכל המשפחה, הג'יפ והנהג המנוסה יובילו את כל המשפחה למקומות מיוחדים בגליל, מקומות שלא ניתן להגיע אליהם בדרך אחרת.
חי-בר – בקיבוץ יראון, ובמקומות אחרים בגליל, תמצאו את החי בר, הזדמנות לכל המשפחה להכיר מקרוב את בעלי החיים, לראות לנשות וגם לגעת בבעלי החיים. חוויה מלבבת לכל המשפחה. פעילויות לילדים הם בראש דאגתם של ההורים המגיעים עם הילדים לחופשה, אין דבר מתיש יותר מילדים משועממים המחפשים לשרוף קצת אנרגיה ועושים זאת אחד על השני…בדרך כלל, בתחילת חופשת הקיץ הגדולה, שולחים ההורים את הילדים לקייטנות, בהם יעבירו את החלק הראשון של החופש הגדול. קייטנות לילדים מציעות פתרון נפלא לילדים ונותנות להורים אתנחתא מסוימת, פסק זמן קצר, לפני תחילתו של המרוץ למצוא ולפעמים אפילו "להמציא" פעילויות לילדים שיספקו את התשובה למרץ הבלתי נדלה של הקטנים ולתאבון הבלתי ניתן להשבעה שלהם לעוד ועוד אטרקציות, פעילויות והרפתקאות… אם המשפחה נמצאת בחופשה באחד מן הצימרים למשפחות באמירים, ראוי לזכור כי באמירים מתקיימות קייטנות לילדים המנוהלות על-ידי תושבי המקום או על-ידי המועצה המקומית. שווה לבדוק ולברר עם המקומיים, ייתכן כי הקייטנות המקומיות יסכימו לקלוט באופן מזדמן את ילדי האורחים ליום או שניים למספר שעות בבוקר ובכך להציע להורים גם פתרון חלקי להעסקת הילדים באופן זמני לכמה שעות  וגם הזדמנות לילדים מן העיר להכיר חברים חדשים מן הכפר ולהתוודע מקרוב לאורח החיים של המקומיים. מכל מקום, חשוב לזכור כי הגליל שופע באטרקציות לילדים, טיולים בגליל ושווה לעשות בדיקה מוקדמת לפני ההגעה לחופשה בצימר. פרטים נוספים על אטרקציות בצפון ניתן למצוא באתר גליל-הולידיי וגם באתר של זמן חלום בדף המסכם את האטרקציות בגליל.

להמשך השיחה בווטסאפ
1
נשמח לעזור
זמן חלום - צימרים וספא באמירים
היי ,
יש לך שאלה?
אשמח לעזור לך באופן אישי
דילוג לתוכן