צימרים באמירים             צימר קן לאוהבים             בקתת עץ נסיכת היער             וילה חלום             סוויטה אליי נוף             ספא באמירים      
 

תחרות כתבות על זמן חלום צימרים וספא באמירים

אורחים וגולשים יקרים שלום
מבצע ! - מתנה מיוחדת לרגל פתיחת מתחם הספא והטיפולים המודרני של זמן חלום באמירים - ספא חלום.
 פרס לכתבה מיוחדת, מסקרנת ומעניינת, שתוגרל בין אורחי "זמן-חלום" ובין הגולשים באתר.
 
אפשר להגיש כתבות עד ה- 30/12/08 למייל zemanhalom@013.net.il
 
בין הכותבים נערוך הגרלה, הכותב שכתבתו תמצא בעיננו כמעניינת או כבעלת ערך מסקרן, ומרתק לשאר אורחינו, נעניק מתנה - חבילת פינוק בספא חלום - ספא בוטיק באמירים.
 
       החבילה כוללת:
  • עיסוי של שעה לכל אחד מבני הזוג, אפשרות בחירה בין מגוון טיפולי ספא
  • שימוש במתקני הספא הכולל, ג'קוזי משוכלל (120) ג'טים, סאונה יבשה, חמאם טורקי, פינת התרגעות עם קפה/תה וכיבוד קל
  • ארוחת בוקר/צהריים חלבית עשירה מוגשת במסעדת הספא אל מול הנוף
  • ערך המתנה - 740 ש"ח
זמן חלום מתפתח ומשפר את שרותיו לאורחי הצימר, בוודאי עדין זכורה לכם חופשתכם בזמן חלום, צימרים וספא באמירים. יתכן כי אחדים מכם הגיעו אלינו במסגרת חבילת פינוק, שכללה לינה בצימר, טיפולי ספא וארוחת בוקר גלילית עשירה, שהוגשה אליכם לצימר.
 
בימים אלו פתחנו מתחם ספא בוטיק חדש ומודרני באמירים. הספא הוא חלק בלתי נפרד מחוויית האירוח והנופש בזמן חלום צימרים וספא באמירים.
 
כאורחים ומכרים ותיקים של זמן חלום, אנו מזמינים אתכם להיכנס ולהתרשם מהאתר החדש שלנו, זמן חלום צימרים וספא באמירים, כמו-כן אנו מכריזים על תחרות של כתבות, אותם תוכלו לשלוח אלינו במייל, ואנו נוסיף אותם לאתר החדש שלנו, של זמן חלום צימרים וספא באמירים.
 
נשמח לשמוע מכם רשמים וחוויות מחופשתכם בזמן חלום, או מהשהות בגליל בכלל. איזה חוויה מעניינת, קוריוז מיוחד, סיפור רומנטי אמיתי או דמיוני, או כל דבר אחר שיעלה על דעתכם.  הכתבה יכולה להיות קצרה או ארוכה אך חשוב שתביע בצורה מקורית ואותנטית את רשמיכם וחוויותיכם, מחופשתכם בגליל בכלל,  או בזמן חלום באמירים.
 
אפשר לספר על משהו אישי שקרה לכם בזמן חופשתכם, על מסלול טיול מעניין, שבו תרצו לשתף קוראים אחרים, על העיסויים שקיבלתם בספא חלום באמירים, על הארוחות או על כל דבר אחר שבו תרצו לשתף קוראים אחרים.
 
להתראות בזמן חלום צימרים באמירים
צימרים עם ספא   
צימרים מומלצים -אורחים כותבים על זמן חלום.